puvanes1@gmail.com (416) 832-0755 Login

MLS Search

28,368 results found
673-675 Somerset Street W, West Centre Town, ON K1R 6P3
673-675 Somerset Street W, West Centre Town, ON K1R 6P3
$2,150,000.00
4025.7 sqft
View More
5521A Yonge Street Bsmt, Toronto C07, ON M2N 5S3
5521A Yonge Street Bsmt, Toronto C07, ON M2N 5S3
$198,000.00
1200 sqft
View More
671 Ballycastle Crescent, Blossom Park - Airport and Area, ON K1X 0A3
$499,900.00
0.841 sqft
View More
11 Edvac Drive E 8 & 9, Brampton, ON L6S 5W5
11 Edvac Drive E 8 & 9, Brampton, ON L6S 5W5
$18.00
1 bath | 2745 sqft
View More
1845 Birchmount Road Option 3, Toronto E04, ON M1P 0B8
1845 Birchmount Road Option 3, Toronto E04, ON M1P 0B8
$1.00
86425 sqft
View More
1845 Birchmount Road Option 4, Toronto E04, ON M1P 0B8
1845 Birchmount Road Option 4, Toronto E04, ON M1P 0B8
$1.00
95748 sqft
View More
2310 St. Laurent Boulevard 320, Hunt Club - South Keys and Area, ON K1G 5H9
$453,855.00
1149 sqft
View More
1845 Birchmount Road Option 1, Toronto E04, ON M1P 0B8
1845 Birchmount Road Option 1, Toronto E04, ON M1P 0B8
$1.00
134299 sqft
View More
1845 Birchmount Road Option 5, Toronto E04, ON M1P 0B8
1845 Birchmount Road Option 5, Toronto E04, ON M1P 0B8
$1.00
182173 sqft
View More
2310 St. Laurent Boulevard 319, Hunt Club - South Keys and Area, ON K1G 5H9
$683,655.00
1149 sqft
View More
2310 St. Laurent Boulevard 318, Hunt Club - South Keys and Area, ON K1G 5H9
$442,005.00
1119 sqft
View More
2310 St. Laurent Boulevard 317, Hunt Club - South Keys and Area, ON K1G 5H9
$665,805.00
1119 sqft
View More
« Prev 109 110 111 112 113 Next »

See What Your Home Is Worth

Type your address and the type of home you live in below: