puvanes1@gmail.com (416) 832-0755 Login

MLS Search

26,963 results found
4002 Elephant Lake Road, Dysart et al, ON K0L 1M1
4002 Elephant Lake Road, Dysart et al, ON K0L 1M1
$3,990,000.00
2 bath | 128518 sqft
View More
248 Bloor Street E, Oshawa, ON L1H 3M6
248 Bloor Street E, Oshawa, ON L1H 3M6
$750,000.00
1800 sqft
View More
8000 Jane Street 201, Vaughan, ON L4K 5B8
8000 Jane Street 201, Vaughan, ON L4K 5B8
$17.00
2596 sqft
View More
1275 FINCH Avenue W 303, Toronto W05, ON M3J 2G5
1275 FINCH Avenue W 303, Toronto W05, ON M3J 2G5
$849,000.00
1642 sqft
View More
685 University Avenue 3, Orillia, ON L3V 6H2
685 University Avenue 3, Orillia, ON L3V 6H2
$149,900.00
2 bath |
View More
1075 North Service Road W 201, Oakville, ON L6M 2G2
1075 North Service Road W 201, Oakville, ON L6M 2G2
$297,970.00
718 sqft
View More
1084 Main Street W, Hamilton, ON L8S 1B3
1084 Main Street W, Hamilton, ON L8S 1B3
$1.00
20300 sqft
View More
1075 North Service Road W 107-108, Oakville, ON L6M 2G2
1075 North Service Road W 107-108, Oakville, ON L6M 2G2
$1,282,000.00
2013 sqft
View More
2 Mill Street, Stirling-Rawdon, ON K0K 3E0
2 Mill Street, Stirling-Rawdon, ON K0K 3E0
$340,000.00
2 bath | 3067 sqft
View More
Pt Lt 16 Countryside Drive, Brampton, ON L6P 0T8
Pt Lt 16 Countryside Drive, Brampton, ON L6P 0T8
$2,480.00
0.5 sqft
View More
30 Concourse Gate 205, Cityview - Parkwoods Hills - Rideau Shore, ON K2E 7V7
$350,000.00
1227 sqft
View More
585 Montreal Road 13B, Manor Park - Cardinal Glen and Area, ON K1K 4K3
$34.00
1 bath | 933 sqft
View More
« Prev 93 94 95 96 97 Next »

See What Your Home Is Worth

Type your address and the type of home you live in below: